Gabinet przyjazny dzieciom

Zapraszamy wszystkich rodziców, którzy chcą leczyć stópki swoich pociech bezstresowo w miłej i przyjaznej atmosferze przy zachowaniu wysokich standardów medycznych.

Zajmujemy się kompleksowym leczeniem dzieci, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb najmłodszych pacjentów. Posiadamy doświadczenie w pracy z dziećmi, również noworodkami.  Często jesteśmy ostatnią deską ratunku dla małych pacjentów z odciskami, kurzajkami, czy wrastającymi paznokciami.

W naszym gabinecie potrzeby dzieci traktowane są z największą uwagą.

Stworzyliśmy specjalny kącik zabaw, gdzie dzieci mogą zrelaksować się przed wizytą i po niej. Dla starszych dzieci mamy ciekawe historyjki o stopach. Każde spotkanie z podologiem kończy się wręczeniem dziecku miłego upominku.

Staramy się, aby każda wizyta przebiegała wesoło i była zapamiętana, jako miłe doświadczenie. Podczas pierwszej wizyty proponujemy przeprowadzić konsultację podologicznej, by dziecko zaznajomiło się z gabinetem i podologiem. W kolejnym etapie zabieg.

W naszym gabinecie nauczymy rodziców i ich pociechy jak odpowiednio dobierać buty, jak pielęgnować stopy oraz prawidłowo skracać paznokcie.

 

Zapraszamy również rodziców, którzy chcą zadbać o odpowiednią postawę pociech, zapobiec deformacjom stóp.

Wykonujemy kompleksowe badanie stóp, na podstawie którego możemy zaproponować indywidualne wkładki ortopedyczne, a nasza fizjoterapeutka przedstawi odpowiednie zestawy ćwiczeń domowych.

Zachęcamy również do skorzystania z gimnastyki korekcyjnej w naszym gabinecie pod fachowym okiem specjalisty. Mamy do dyspozycji cały zestaw artykułów niezbędnych do wykonywania ćwiczeń.