Nasz zespół

Justyna Szczuraszek
Właściciel, Podolog
Justyna Szczuraszek

Mgr zdrowia publicznego, kosmetolog, specjalista podolog. Absolwentka CollegiumMedicum w Bydgoszczy. Specjalizację ukończyła z wyróżnieniem na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu.
 

Od ponad 10 lat ma kontakt z pacjentami podologicznymi i dba o zachowanie z nimi pozytywnych relacji. Do pracy podologa podchodzi z zaangażowaniem. Stara się wykonywać usługi najwyższej jakości. Jej priorytetem, jest zwiększenie świadomości pacjentów.

 

Swoje umiejętności cały czas poszerza na specjalistycznych kursach pod okiem najlepszych fachowców. Regularnie bierze udział w kongresach podologicznych.

 

Prowadziła zajęcia ze studentami na kierunku Podologia w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy. Pisze własne artykuły naukowe. Jest współautorką podręcznika „Wykłady podologiczne”.

Małgorzata Jurczewska
Kosmetolog, podolog
Małgorzata Jurczewska

Kosmetolog, specjalista podolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu.

 

Od zawsze zafascynowana podologią, gdyż  jest to dziedzina, w której tak samo jak w medycynie, każdy przypadek jest inny. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.

 

Specjalizuje się w usuwaniu hiperkeratoz oraz odcisków, korekcji wrastających paznokci metodą ORA oraz Kostką Arkady, regeneracji i odbudowy płytki paznokciowej, nadpotliwości.

 

Szkolenia ukończyła w czołowych placówkach w Polsce. Cały czas poszerza swoje umiejętności, uczestnicząc w specjalistycznych warsztatach i kongresach.

Katarzyna Mazur
Kosmetolog, podolog
Katarzyna Mazur

Mgr kosmetologii, podolog. Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy.
W swojej pracy lubi przede wszystkim możliwość niesienia pomocy i ulgi pacjentom, co daje jej wiele
satysfakcji i motywacji do dalszego rozwoju.
Swoją wiedzę z zakresu podologii pogłębia uczestnicząc w szkoleniach i kursach specjalistycznych.

Martyna Pilch
Kosmetolog, podolog
Martyna Pilch

Kosmetolog, specjalista podolog. Absolwentka Bydgoskiej Szkoły Wyższej. Ukończyła studia podyplomowe z podologii praktycznej w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu.
Z zafascynowaniem podchodzi do swojej pracy i zależy jej na satysfakcji każdego pacjenta.
Ze starannością i delikatnością pozbywa się odcisków, modzeli, zajmuje się korekcją wrastających paznokci i jest w stanie pomoc w wielu dolegliwościach dotyczących stóp.
Korzystając z dzisiejszych możliwości stara się chłonąć wiedzę, ze wszystkich możliwych źródeł, uczestniczy w szkoleniach i kursach prowadzonych przez specjalistów w podologii.

Anna Sompolińska
mgr fizjoterapii
Anna Sompolińska

Absolwentka Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Ciągle dąży do doskonalenia zawodowego i pogłębiania wiedzy poprzez uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach czy webinarach. Podczas wizyty stara się stworzyć miłą i profesjonalną atmosferę, tak aby i dziecko i osoba dorosła czuła się dobrze w gabinecie. Zajmuje się głównie badaniem ortopodologicznym, wykonywaniem indywidualnych wkładek ortopedycznych oraz wykonywaniem zabiegów. Prywatnie wielbicielka zwierząt i szeroko pojętej aktywności fizycznej.

Dominika Graczyk
Kosmetolog podolog
Dominika Graczyk

Magister kosmetologii, podolog. Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy, studia podyplomowe z podologii ukończyła na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. 

Odkryła podologię na drugim semestrze studiów i od razu wiedziała, czemu poświęci swoją dalszą edukację. Rozpoczęcie obu kierunków jednocześnie pozwoliło na podjęcie pracy jeszcze w trakcie studiów. Od ponad trzech lat spełnia się zawodowo w podologii. Nadrzędnym celem w pracy jest dla niej przywrócenie komfortu klientowi, bez względu na to z jakim problemem się zmaga, a także szerzenie świadomości o profilaktyce. Uważność i profesjonalizm w pracy nie przysłania jednak uśmiechu i dobrego nastroju podczas wizyty. Regularnie śledzi doniesienia z branży, testuje nowe metody pracy oraz uczestniczy w konferencjach i szkoleniach.