PODOLOG MOBILNY

podolog mobilny BydgoszczWychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów, stworzyliśmy nową usługę, jaką jest podolog mobilny na terenie Bydgoszczy. To wygodne rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą skorzystać z naszej oferty podologicznej, a z różnych przyczyn nie są w stanie do nas dojechać.

Mobilne usługi podologiczne są kierowane do osób zmagających się z chorobami stóp i paznokci, a także dla tych klientów, którym zależy na profilaktycznej pielęgnacji. Podolog oceni stan Twojej skóry i paznokci, zdiagnozuje ewentualne problemy oraz podpowie, na co zwrócić uwagę, żeby jak najdłużej cieszyć się zdrowymi stopami.

Jak to działa?

Skorzystanie z domowej wizyty podologa jest bardzo proste – wystarczy się z nami skontaktować (telefonicznie, mailowo bądź osobiście) i ustalić dla siebie odpowiedni termin wizyty. Specjalista zgłosi się pod wskazany adres z własnym sprzętem. W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów, narzędzia są poddane odpowiedniej sterylizacji, która zapewnia maksymalną higienę.

Ile kosztuje podolog mobilny w Bydgoszczy?

Usługa mobilnego podologa jest wyceniana zgodnie z cennikiem zabiegów. Do każdej kwoty należy doliczyć koszt dojazdu, który ustalany jest indywidualnie.

Jak wygląda wizyta i zabieg w domu?

Po umówieniu się na wizytę nie pozostaje nic innego, jak czekać na podologa, który przyjedzie pod wskazany adres o ustalonej godzinie danego dnia i wykona zabieg. Warto zadbać o wygodne miejsce do siedzenia, odpowiednie oświetlenie oraz dostęp do gniazdka. Podolog odwiedza Cię z własnym sprzętem. W przypadku pierwszej wizyty, konieczna będzie wstępna diagnoza problemu i zaplanowanie działań leczniczych. Procedury zabiegowe zawsze są dobierane zgodnie z indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami klienta. Twoje zadowolenie po wykonaniu usługi jest dla nas najważniejsze – z chęcią poznamy Twoją opinię!

Jak się przygotować na wizytę domową podologa?

Wizyta mobilnego podologa nie wymaga specjalnych przygotowań. Ważne jest, aby nie moczyć stóp – wystarczy je umyć i osuszyć. Rozmiękczony naskórek może bowiem zaburzyć diagnozę. Koniecznie zadbaj o to, aby w miejscu wykonywania zabiegu był dostęp do gniazdka oraz zapewnij sobie komfortowe siedzisko.

Mobilny podolog – dlaczego warto skorzystać z tej usługi?

Usługa ta kierowana jest do osób, które:

  • mają mało czasu i trudno im ustalić wizytę w gabinecie,
  • są rodzicem bądź opiekunem osoby, której nie mogą zostawić samej w domu, aby samemu
    udać się na zabieg podologiczny,
  • stronią od wizyt w gabinetach i cenią sobie poczucie intymności oraz prywatność, jaką
    zapewnia konsultacja domowa,
  • mają ograniczone możliwości poruszania się.

Taka usługa daje Ci możliwość oszczędzenia czasu – zapomnij o staniu w korkach czy czekaniu w kolejce. Mobilny podolog przyjedzie do Ciebie o umówionej porze i zadba o Twoje stopy. Nie musisz martwić się koniecznością organizacji opieki dla swojej pociechy czy dopilnowaniem obiadu, który właśnie się gotuje. Zabieg zostanie wykonany w międzyczasie, a Ty nie zaniedbasz swoich codziennych obowiązków!

Jeśli masz jakieś pytania, bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu!