Nasz zespół

Justyna Szczuraszek
Właściciel, Podolog
Justyna Szczuraszek

Mgr zdrowia publicznego, kosmetolog, specjalista podolog. Absolwentka CollegiumMedicum w Bydgoszczy. Specjalizację ukończyła z wyróżnieniem na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu.
 

Od ponad 5 lat ma kontakt z pacjentamipodologicznymi i dba o zachowanie z nimi pozytywnych relacji. Do pracy podologa podchodzi z zaangażowaniem. Stara się wykonywać usługi najwyższej jakości. Jej priorytetem, jest zwiększenie świadomości pacjentów.

 

Swoje umiejętności cały czas poszerza na specjalistycznych kursach pod okiem najlepszych fachowców. Regularnie bierze udział w kongresach podologicznych.

 

Prowadzi zajęcia ze studentami na kierunku Podologia w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy. Pisze własne artykuły naukowe. Jest współautorką podręcznika „Wykłady podologiczne”.

Małgorzata Jurczewska
Podolog
Małgorzata Jurczewska

Kosmetolog, specjalista podolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu.

 

Od zawsze zafascynowana podologią, gdyż  jest to dziedzina, w której tak samo jak w medycynie, każdy przypadek jest inny. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.

 

Specjalizuje się w usuwaniu hiperkeratoz oraz odcisków, korekcji wrastających paznokci metodą ORA oraz Kostką Arkady, regeneracji i odbudowy płytki paznokciowej, nadpotliwości.

 

Szkolenia ukończyła w czołowych placówkach w Polsce. Cały czas poszerza swoje umiejętności, uczestnicząc w specjalistycznych warsztatach i kongresach.

Katarzyna Żarnowska
Fizjoterapeuta
Katarzyna Żarnowska

Mgr fizjoterapii. Absolwentka Bydgoskiej Szkoły Wyższej.

 

Jej obszarem zainteresowania jest masaż o działaniu refleksologii i regeneracji, trening funkcjonalny i terapia tkanek miękkich. Ma również duże doświadczenie w zabiegach fizykoterapeutycznych.

 

Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Gimnastykę korekcyjną potrafi zamienić w zabawię.

 

Cały czas poszerza swoje umiejętności na specjalistycznych kursach i kongresach, aby być na bieżąco z nowinkami ze świata fizjoterapii.

 

Od dziecka związana ze sportem. O urazach sportowych wie wszystko. Obecnie zagorzała triatlionistka.

Agnieszka Jakubicz
Podolog
Agnieszka Jakubicz

Mgr kosmetologii, specjalista podolog. Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy.

 

Studia podyplomowe ukończyła na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu.

 

Praca sprawia jej wiele radości i satysfakcji. Jest także źródłem ciągłych wyzwań. Swoje umiejętności i wiedzę z zakresu podologii pogłębia uczestnicząc w szkoleniach i kursach specjalistycznych.