Nasz zespół

Justyna Szczuraszek
Właściciel, Podolog
Justyna Szczuraszek

Mgr zdrowia publicznego, kosmetolog, specjalista podolog. Absolwentka CollegiumMedicum w Bydgoszczy. Specjalizację ukończyła z wyróżnieniem na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu.
 

Od ponad 10 lat ma kontakt z pacjentami podologicznymi i dba o zachowanie z nimi pozytywnych relacji. Do pracy podologa podchodzi z zaangażowaniem. Stara się wykonywać usługi najwyższej jakości. Jej priorytetem, jest zwiększenie świadomości pacjentów.

 

Swoje umiejętności cały czas poszerza na specjalistycznych kursach pod okiem najlepszych fachowców. Regularnie bierze udział w kongresach podologicznych.

 

Prowadziła zajęcia ze studentami na kierunku Podologia w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy. Pisze własne artykuły naukowe. Jest współautorką podręcznika „Wykłady podologiczne”.

Małgorzata Jurczewska
Podolog
Małgorzata Jurczewska

Kosmetolog, specjalista podolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu.

 

Od zawsze zafascynowana podologią, gdyż  jest to dziedzina, w której tak samo jak w medycynie, każdy przypadek jest inny. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.

 

Specjalizuje się w usuwaniu hiperkeratoz oraz odcisków, korekcji wrastających paznokci metodą ORA oraz Kostką Arkady, regeneracji i odbudowy płytki paznokciowej, nadpotliwości.

 

Szkolenia ukończyła w czołowych placówkach w Polsce. Cały czas poszerza swoje umiejętności, uczestnicząc w specjalistycznych warsztatach i kongresach.

Katarzyna Mazur
Kosmetolog, podolog
Katarzyna Mazur

Mgr kosmetologii, podolog. Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy.
W swojej pracy lubi przede wszystkim możliwość niesienia pomocy i ulgi pacjentom, co daje jej wiele
satysfakcji i motywacji do dalszego rozwoju.
Swoją wiedzę z zakresu podologii pogłębia uczestnicząc w szkoleniach i kursach specjalistycznych.